Ar erzina partnerės vairavimas?

Kas netelpa į kitas temas :emo:

Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Robertas » 20 Lie 2010, 21:49

Naujausia apklausa rodo, kad vienas iš trijų vyrų nesijaučia saugus sėdėdamas automobilyje, kurį vairuoja jo antroji pusė. Milijonai vyrų visame pasaulyje pastebi, kad sėdėdami greta vairuojančios moters nesąmoningai koja imituoja stabdymo judesį, kai moteris, jų nuomone, per vėlai pradeda stabdyti transporto priemonę.

Kiti didžiąją kelionės dalį praleidžia tvirtai įsikibę į sėdynės kraštus, rašo telegraph.co.uk.

Vienas iš dešimties apklausos dalyvių tikina, kad dažnai būna priverstas staiga griebti vairą, kadangi jų vairuojanti moteris nežiūri į kelią ir išslysta iš pagrindinės trajektorijos.

Apklausoje dalyvavo 3 tūkst. vyrų. Ją užsakiusios svetainės onepoll.com atstovai tikina, kad daugelis respondentų teigė esantys geresni vairuotojai nei jų antrosios pusės.

„Vyrai yra įsitikinę, kad jie geriau susikoncentruoja kelyje, jie greičiau įvertina situaciją ir greičiau reaguoja. Vienas iš penkių apklausos dalyvių teigia niekada negalintis atsipalaiduoti, kai jų žmona ar mergina vairuoja“, – komentavo apklausą užsakiusio portalo atstovai.
REKLAMA

Apklausos išvadose taip pat teigiama, kad viena iš penkių porų vairuojant moteriškosios lyties atstovėms pykstasi.

Vyrų nuomone, moterų dėmesį pernelyg lengvai atitraukia vaikai, reginys už lango ar motociklininkai.

Kiti priekaištauja, kad moters vairuojamas automobilis nuolat pakrypsta į vieną ar kitą šoną, nors reikėtų važiuoti kiek įmanoma stabiliau tiesia linija.

Vyrus erzina per greitai spaudžiamas stabdžio pedalas ir privažiavimas pernelyg arti priešais stovinčio automobilio galo.

Apklausa taip pat parodė, kad vienas iš dešimties vyrų liepia savo antrosioms pusėms sustoti kelkraštyje ir perima vairą į savo rankas.

Pateikiame sąrašą dažniausiai pasikartojusių vyrų priekaištų vairuojančioms moterims.

1. Trūksta susikaupimo.

2. Per vėlus stabdymas.

3. Nevengimas išvažiuoti į kelkraštį.

4. Mašinos sustabdymas per arti kitos transporto priemonės.

5. Per staigus stabdymas.

6. Nesėkmingas bandymas signalizuoti.

7. Greičio viršijimas.

8. Važiavimas vienos eismo krypties kelio viduryje.

Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Energetikas » 22 Lie 2010, 13:33

Maniske vairuotoja irgi ne kokia. Turime tik viena auto, tai jai retokai tenka vairuoti. Is pradziu, tai "ant kiekvieno kampo" mane prakaitas pildavo, kai brangiausioji vairuodavo :D O dabar jau jos stazas lyg ir 16 metu, tai labai nebesijaudinu - ismoko siek tiek vaziuoti... :lol:
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Robertas » 22 Lie 2010, 19:52

maniškei irgi panašus vairavimo stažas, bet jei tau prakaitas pildavo, tai man širdis stodavo.... bet kaip sakant su metais ir igudziai ateina. Dabar net erzina kiek agresyvus vairavimas, staigus stabdymas :o . Kazkaip pamegau ramesni vairavima, aišku palei nuotaiką, kartais ir agresyviau patinka. O manoji kazkaip vieno dalyko neišmoksta , iš juostos i juostą labai staigiai rikiuojasi, niekaip neismokau ramiai persirikiuoti, o daugiau viskas kaip ir normoje :)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė mergina77 » 01 Rgp 2010, 22:57

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):maniškei irgi panašus vairavimo stažas, bet jei tau prakaitas pildavo, tai man širdis stodavo.... bet kaip sakant su metais ir igudziai ateina. Dabar net erzina kiek agresyvus vairavimas, staigus stabdymas :o . Kazkaip pamegau ramesni vairavima, aišku palei nuotaiką, kartais ir agresyviau patinka. O manoji kazkaip vieno dalyko neišmoksta , iš juostos i juostą labai staigiai rikiuojasi, niekaip neismokau ramiai persirikiuoti, o daugiau viskas kaip ir normoje :)


hm, as manau tiesiog truksta igudziu Jusu antroms pusems ir praktikos...
mergina77
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 01 Rgp 2010, 22:52

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Robertas » 01 Rgp 2010, 23:41

mergina77 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):maniškei irgi panašus vairavimo stažas, bet jei tau prakaitas pildavo, tai man širdis stodavo.... bet kaip sakant su metais ir igudziai ateina. Dabar net erzina kiek agresyvus vairavimas, staigus stabdymas :o . Kazkaip pamegau ramesni vairavima, aišku palei nuotaiką, kartais ir agresyviau patinka. O manoji kazkaip vieno dalyko neišmoksta , iš juostos i juostą labai staigiai rikiuojasi, niekaip neismokau ramiai persirikiuoti, o daugiau viskas kaip ir normoje :)


hm, as manau tiesiog truksta igudziu Jusu antroms pusems ir praktikos...


Teisingai mergina77, kad praktikos butu reikia vazineti, o savo antros puses niekaip neprikalbinu pavaziuoti su MPV :whew: , vazineja su savo "renuske" :makeup: ir nors tu ka ....
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė giedrius » 28 Rgp 2010, 15:39

as saviskei nupirkau kita masina su automatine deze ir vazinejasi ji. Zinau kad pridaro visokiu nesamoniu kelyje, bet akys nemato - sirdies neskauda. Kolkas tik 1 nedidele avarija yra padarius, bet labai sekmingai, gerai, kad po to karto neissigando toliau vazineti.. O mane kai ji veza, tai bunu gerai ikauses ir labai laimingas esu, kad kazkas veza, todel tuo metu stengiuosi jos vairavimo nekritikuoti, o tik padekoju, kad saugiau parveze :)
giedrius
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 25 Rgp 2010, 10:33

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Cara » 16 Bir 2011, 16:45

Klausykit... kritikai Jūs didieji.... man patinka pasakos is tos serijos..... zmona turi 16 metų stažą, turim vieną auto ir ji gauna pavairuoti, kai aš gerai prigeriu, kad mane parveštų... a) iš kur bus ta praktika, jei važiuoja į metus 3 kartus... b) važiavimas naktį (kai buni po baliaus) - kitokio pobūdžio.... ir dar to išimtinio vairavimo metu "komplimentai" pasižeria: greičiau, atsargiau, žiūrėk ką darai, kur tu žiūri, nematai kairio veidrodėlio... kaip rikiuojiesi....ir t.t. Tai jai kitą kartą net į tą mašiną žiūrėti nesinori.... geriausiai moteris vairuoja, kai ji mašinoje viena.... :P
Vartotojo avataras
Cara
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 01 Gru 2008, 22:45

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Energetikas » 17 Bir 2011, 07:23

Cara (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Klausykit... kritikai Jūs didieji.... man patinka pasakos is tos serijos..... zmona turi 16 metų stažą, turim vieną auto ir ji gauna pavairuoti, kai aš gerai prigeriu, kad mane parveštų... a) iš kur bus ta praktika, jei važiuoja į metus 3 kartus... b) važiavimas naktį (kai buni po baliaus) - kitokio pobūdžio.... ir dar to išimtinio vairavimo metu "komplimentai" pasižeria: greičiau, atsargiau, žiūrėk ką darai, kur tu žiūri, nematai kairio veidrodėlio... kaip rikiuojiesi....ir t.t. Tai jai kitą kartą net į tą mašiną žiūrėti nesinori.... geriausiai moteris vairuoja, kai ji mašinoje viena.... :P

Geras vyras - isgeria tik tris kartus per metus...viename vakarelyje su zmona... :D O likusias atvejais tenka su taxi parvaziuoti :rofl: Kokios dar praktikos reikia - arba zmogus gimes vairuoti, arba ne... Ir cia ne vien apie moteris eina kalba, o bendraja prasme. Pazystu ne viena "vairuotoja", kuris vazineja kasdien, o vistiek prakaitas pila atsisedus uz vairo, blaskosi po kelia, rankos dreba, akys ismeigtos i viena taska ir t.t. Pavyzdziui, jei man yra galimybe rinktis ar vaziuoti uz vairo, ar sedeti salia, visuomet renkuosi pirmaji varianta, o zmona mielu noru renkasi antraji...

P.s. Vaikai jau pradejo eiti i vairavimo kursus, dar nesedejo uz vairo ne karto - idomu, kaip seksis pirmosios vairavimo pamokos :) Nors jau galiu pasakyti, kad vienas geriau susigaudys - jis ir siaip labiau prie technikos linkes, judresnis... Nemoku paaiskinti, bet taip jau yra - vieni ismoksta vairuoti per pirmaji vaziavima, o kitiems visa gyvenima tenka "vargti prie vairo" :(
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Robertas » 17 Bir 2011, 08:18

jei man yra galimybe rinktis ar vaziuoti uz vairo, ar sedeti salia, visuomet renkuosi pirmaji varianta, o zmona mielu noru renkasi antraji...


Mano šeimoje lygiai tas pats :D
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Ar erzina partnerės vairavimas?

Standartinė Tomas » 17 Bir 2011, 21:41

O mano zmona vairuoja puikiai...
Ir masina pasiima kada reikia, ir nebijau, kad po miesta malasi, ir mane paveza kada reikia...
Zodziu neturiu del to problemos ir labai dziaugiuos...
Tik kai zinai, kad tave gali bet kada saugiai parvezt is bet, labiausiai nukencia sveikata...
Ta prasme, rytdiena buna sunkiau... :D
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Julidsh, Viktoridzj